Postcode 8608BH betreft de straat Nijlanderhemstraat in Súdwest-Fryslân, Lemmerweg-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8608BH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8608BH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1965 is Nijlanderhemstraat 13 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 192m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming zorgzaamactief is gevestigd op Nijlanderhemstraat 29 te Sneek en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Het adres van deze woning uit 1965 is Nijlanderhemstraat 7 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 156m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming WTB Multiservice is gevestigd op Nijlanderhemstraat 3 te Sneek en is actief in de branche Reclamebureaus.
De onderneming The Bushmen is gevestigd op Nijlanderhemstraat 7 te Sneek en is actief in de branche Thuiszorg.
Het adres van deze woning uit 1965 is Nijlanderhemstraat 1 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 235m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 147.500.
Het adres van deze woning is Nijlanderhemstraat 5 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 156m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 149.500.
De onderneming R. Nota straatmaker is gevestigd op Nijlanderhemstraat 5 te SNEEK en is actief in de branche Stratenmaken.
De onderneming Stichting Jeugdhulp Friesland is gevestigd op Nijlanderhemstraat 29 te Sneek en is actief in de branche Jeugdzorg en maatschappelijke opvang met overnachting.
De onderneming De Boer Eerste Hulp Opleidingen is gevestigd op Nijlanderhemstraat 7 te Sneek en is actief in de branche Overige aanbieders van gezondheidszorg zonder overnachting en gezondheidsondersteunende diensten.
De onderneming D.A. van der Kruk was gevestigd op Nijlanderhemstraat 15 te Sneek en was actief in de branche Bouwtimmeren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lemmerweg-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG