Postcode 8608DC betreft de straat Watermeter in Súdwest-Fryslân, Lemmerweg-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8608DC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8608DC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Praktijk voor Eigen Wijsheid is gevestigd op Watermeter 15 te Sneek en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De vereniging Flits Klassenorganisatie Nederland is gevestigd op Watermeter 12 te Sneek en is actief in de branche Overkoepelende organen en samenwerkings- en adviesorganen op het gebied van sport.
De onderneming Mike van Rijn is gevestigd op Watermeter 1 te Sneek en is actief in de branche Kunstzinnige vorming van amateurs (geen dansscholen).
Verleende omgevingsvergunning regulier, Sneek, Watermeter 2 het plaatsen van een rookkanaal
Ingekomen aanvraag, Sneek, Watermeter 2 het plaatsen van een rookkanaal
Het adres van deze woning uit 2008 is Watermeter 12 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 141m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
De onderneming bij-joos is gevestigd op Watermeter 3 te Sneek en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming MotoriekWijzer was gevestigd op Watermeter 12 te Sneek en was actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Het adres van deze woning uit 2008 is Watermeter 14 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 149m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 255.000.
De onderneming MobileStorytelling is gevestigd op Watermeter 14 te SNEEK en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Op 28 juli 2015 om 09:06 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Watermeter 8 te Sneek....
De onderneming F.W. Trading is gevestigd op Watermeter 3 te SNEEK en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Steunpilaar is gevestigd op Watermeter 16 te SNEEK en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Boot Center Sneek is gevestigd op Watermeter 3 te Sneek en is actief in de branche Winkels in fietsen en bromfietsen, sport- en kampeerartikelen en boten.
De onderneming Roelien de Jong Financiële Dienstverlening is gevestigd op Watermeter 5 te Sneek en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lemmerweg-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG