Postcode 8754HL betreft de straat Friesche Vlaak in Súdwest-Fryslân, Idsegahuizum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8754HL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8754HL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Verleende omgevingsvergunning regulier, Makkum, Friesche Vlaak 3 het aanleggen van een vlonder
Ingekomen aanvraag, Makkum, Friesche Vlaak 3 het aanleggen van een vlonder
Het adres van deze woning uit 1994 is Friesche Vlaak 3 te MAKKUM. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 487m² en heeft 1 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.000.
Het adres van deze woning uit 1994 is Friesche Vlaak 10 te MAKKUM. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 930m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 589.000.
Verleende omgevingsvergunning regulier, Makkum, Friesche Vlaak 15 het bouwen van een steiger
Ingekomen aanvraag, Makkum, Friesche Vlaak 15 het bouwen van een steiger
Verleende omgevingsvergunning regulier, Makkum, Friesche Vlaak 19 het bouwen van een steiger
Verleende omgevingsvergunning regulier, Makkum, Friesche Vlaak 1 het plaatsen van een vlonder
Verdaging beslissing aanvraag omgevingsvergunning, Makkum, Friesche Vlaak 19 het bouwen van een s...
Ingekomen aanvraag, Makkum, Friesche Vlaak 19 het bouwen van een steiger
Ingekomen aanvraag, Makkum, Friesche Vlaak 2 het aanleggen van een vlonder
Verleende omgevingsvergunning regulier, Makkum, Friesche Vlaak 12 het plaatsen van een aanbouw en...
Ingekomen aanvraag, Makkum, Friesche Vlaak 12 het plaatsen van een aanbouw en het vergroten van d...
Verleende omgevingsvergunning regulier, Makkum, Friesche Vlaak 5 het plaatsen van twee aanlegstei...
Ingekomen aanvraag, Makkum, Friesche Vlaak 5 het plaatsen van twee aanlegsteigers bij twee recre...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Idsegahuizum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG