Postcode 8801BM betreft de straat Feikemastraat in Franekeradeel, Watertoren, Bloemketerp en Zevenhuizen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8801BM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8801BM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1966 is Feikemastraat 18 te Franeker. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 210m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 268.000.
Ontheffing geluidhinder op 8 juli 2023 aan Feikemastraat 26 te Franeker
De vennootschap onder firma Huren bij de Buren is gevestigd op Feikemastraat 10 te Franeker en is actief in de branche Verhuur van sport- en recreatieartikelen.
De besloten vennootschap VSSB Beheer B.V. is gevestigd op Feikemastraat 36 te Franeker en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Cleaning Point Holland B.V. is gevestigd op Feikemastraat 36 te Franeker en is actief in de branche Gespecialiseerde reiniging van gebouwen en industriële reiniging.
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Feikemastraat 28 in Franeker
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Feikemastraat 28 in Franeker
Het adres van deze woning uit 1967 is Feikemastraat 30 te Franeker. Het pand heeft een oppervlakte van 140m² en een perceeloppervlakte van 220m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Feikemastraat 10 te Franeker. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 278m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.500.
De onderneming Gastouder 'Honingbij' is gevestigd op Feikemastraat 24 te FRANEKER en is actief in de branche Kinderopvang.
Op 28 april 2015 om 21:31 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Feikemastraat 24 te Franeker....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Watertoren, Bloemketerp en Zevenhuizen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG