Postcode 8802XS betreft de straat D Oosterbaanstraat in Franekeradeel, Schalsumerplan en Arkens. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8802XS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8802XS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning D Oosterbaanstraat 8 in Franeker
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning D Oosterbaanstraat 8 in Franeker
De onderneming Dichterbij taal- en tekstbureau is gevestigd op D Oosterbaanstraat 12 te Franeker en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Verleende evenementvergunning, de Jupiter Cup, 30 maart t/m 2 april 2018, Jan Rodenhuisplein 3, B...
Wijzigingen Landelijk Register Kinderopvang en Peuterspeelzalen (LRKP)
De onderneming Shephard is gevestigd op D Oosterbaanstraat 8 te FRANEKER en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De stichting Stichting "JOAS" is gevestigd op D Oosterbaanstraat 16 te FRANEKER en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
De onderneming Therapeutische Massagepraktijk JOAS is gevestigd op D Oosterbaanstraat 16 te Franeker en is actief in de branche Praktijken van verloskundigen en paramedici.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schalsumerplan en Arkens
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG