Postcode 8911LH betreft de straat Druifstreek in Leeuwarden, Blokhuisplein. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8911LH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8911LH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap WCD B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Verhuur van overige woonruimte.
De besloten vennootschap AE B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Verhuur van overige woonruimte.
De besloten vennootschap Neptunusweg B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
De onderneming Vereniging van Eigenaars Boterstraat 7, 7A, 7B en 7C te Dokkum is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden.
De besloten vennootschap REND II Invest B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap HENT B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De commanditaire vennootschap C.V. Damberg is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Beleggingsinstellingen in vaste activa.
De besloten vennootschap MEKO Ameland B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De besloten vennootschap Triple W Holding B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap G. Halman Holding B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap DOKKM B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
De besloten vennootschap MEKO B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
De besloten vennootschap MAH B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
De vennootschap onder firma Kapsalon Jasmina is gevestigd op Druifstreek 53 te Leeuwarden en is actief in de branche Haarverzorging.
De besloten vennootschap Bankzaak B.V. is gevestigd op Druifstreek 72 te Leeuwarden en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blokhuisplein
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG