Postcode 8916ER betreft de straat Bachstraat in Leeuwarden, Sonnenborgh. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8916ER gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8916ER 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1933 is Bachstraat 15 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 106m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.500.
Het adres van deze woning is Bachstraat 9 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 106m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.500.
Het adres van deze woning is Bachstraat 27 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en een perceeloppervlakte van 106m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 209.000.
Het adres van deze woning uit 1930 is Bachstraat 17 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en een perceeloppervlakte van 105m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.000.
Het adres van deze woning uit 1933 is Bachstraat 25 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en een perceeloppervlakte van 106m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
De onderneming Hovenier Mathys van der Velde is gevestigd op Bachstraat 23 te Leeuwarden en is actief in de branche Landschapsverzorging.
De vennootschap onder firma HOUSR is gevestigd op Bachstraat 15 te Leeuwarden en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
#Leeuwarden Bachstraat. Op 15 feb tussen 05.20 en 20.00 uur werd een poging inbraak woning gedaan. ...
Ingekomen kapmelding aan de Bachstraat te Leeuwarden, (11041712), kappen van 4 Fraxinus excelsior...
De stichting Stichting Cultuurvrijwilligers is gevestigd op Bachstraat 13 te Leeuwarden en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
De vennootschap onder firma Cultuurvrijwilligers is gevestigd op Bachstraat 13 te Leeuwarden en is actief in de branche Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten.
Verleende omgevingsvergunning Bachstraat 1, (11029857) plaatsen van een dakkapel op het achterdak...
Verdaagde aangevraagde vergunning Bachstraat 1, (11029857) plaatsen van een dakkapel op het achte...
Aangevraagde omgevingsvergunning Bachstraat 1, (11029857) plaatsen van een dakkapel op het achter...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sonnenborgh
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG