Postcode 8924CM betreft de straat Dennenstraat in Leeuwarden, Schieringen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8924CM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8924CM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Praktijk Ina Terra is gevestigd op Dennenstraat 86 te Leeuwarden en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De onderneming Schilder en Klusbedrijf Eelco Leemeijer was gevestigd op Dennenstraat 96 te Leeuwarden en was actief in de branche Schilderen en glaszetten.
Het adres van deze woning uit 1955 is Dennenstraat 110 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en een perceeloppervlakte van 234m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
Het adres van deze woning uit 1956 is Dennenstraat 82 te LEEUWARDEN. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 187.500.
Verleende omgevingsvergunning Dennenstraat 104, (11034722) plaatsen van een dakkapel, verzenddatu...
Aangevraagde omgevingsvergunning Dennenstraat 104, (11034722) plaatsen van een dakkapel.
Verleende omgevingsvergunning Dennenstraat 92, (11021599) vervangen en vergroten van een raamkozi...
Op 29 november 2017 om 17:09 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Dennenstraat 102 te Leeuwarden....
Aangevraagde omgevingsvergunning Dennenstraat 92, (11021599) vervangen en vergroten van een raamk...
Geweigerde omgevingsvergunning Dennenstraat 92, (11017813) verbreden van de bestaande oprit, Verz...
Aangevraagde omgevingsvergunning Dennenstraat 92, (11017813) verbreden van de bestaande oprit.
Aangevraagde omgevingsvergunning Dennenstraat 84, (11013867) plaatsen van een dakkapel.
De onderneming AnneZorg is gevestigd op Dennenstraat 82 te Leeuwarden en is actief in de branche Ambulante jeugdzorg, maatschappelijk werk en advies en lokaal welzijnswerk.
De onderneming Fit Force Security is gevestigd op Dennenstraat 106 te Leeuwarden en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
De onderneming Frans Postma Timmer- en Montagebedrijf is gevestigd op Dennenstraat 82 te Leeuwarden en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schieringen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG