Postcode 8932HZ betreft de straat Mesdagstraat in Leeuwarden, Hollanderwijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8932HZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8932HZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming MPSbeveiliging is gevestigd op Mesdagstraat 9 te Leeuwarden en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
Aangevraagde omgevingsvergunning Mesdagstraat 1 Leeuwarden, (11038302) realiseren van twee appart...
De onderneming mijnbabyproducten is gevestigd op Mesdagstraat 19 te Leeuwarden en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming WhatsNext Advertising is gevestigd op Mesdagstraat 33 te Leeuwarden en is actief in de branche Reclamebureaus.
De onderneming Van der Meij Dienstverlening is gevestigd op Mesdagstraat 31 te Leeuwarden en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
Het adres van deze woning is Mesdagstraat 17 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en een perceeloppervlakte van 85m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
Het adres van deze woning is Mesdagstraat 11 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en een perceeloppervlakte van 72m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 105.000.
De besloten vennootschap Egbertjan Kroes Holding B.V. is gevestigd op Mesdagstraat 35 te LEEUWARDEN en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming G.J. van der Meij is gevestigd op Mesdagstraat 31 te LEEUWARDEN en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hollanderwijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG