Postcode 8932JT betreft de straat Van der Helststraat in Leeuwarden, Julianapark. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8932JT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8932JT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Sloeproeivereniging Leeuwarden is gevestigd op Van der Helststraat 59 te Leeuwarden en is actief in de branche Roei-, kano-, zeil- en surfsport e.d..
Het adres van deze woning uit 1936 is van der Helststraat 45 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 209m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.500.
De onderneming De Interieurmonteur is gevestigd op Van der Helststraat 61 te Leeuwarden en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Wild E-commerce is gevestigd op Van der Helststraat 51 te Leeuwarden en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning is van der Helststraat 53 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 247m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Aangevraagde omgevingsvergunning Van der Helststraat 45, (11007891) verhogen van het dak van de g...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Julianapark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG