Postcode 8932KZ betreft de straat Hobbemastraat in Leeuwarden, Gerard Dou. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8932KZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8932KZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Nicky Dijkstra Consultancy is gevestigd op Hobbemastraat 17b te Leeuwarden en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming M.T. Woudstra doe het zelf is gevestigd op Hobbemastraat 5 te Leeuwarden en is actief in de branche Winkels in breiwol, handwerken en fournituren.
De onderneming Legends is gevestigd op Hobbemastraat 19 te Leeuwarden en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1930 is Hobbemastraat 17 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 117m² en een perceeloppervlakte van 175m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming Sportieus is gevestigd op Hobbemastraat 17a te Leeuwarden en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 1932 is Hobbemastraat 21 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 158m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 179.500.
Verleende omgevingsvergunning Hobbemastraat 13, (11014283) plaatsen van nieuwe kozijnen, verzendd...
Aangevraagde omgevingsvergunning Hobbemastraat 13, (11014283) plaatsen van nieuwe kozijnen.
De onderneming Chantik is gevestigd op Hobbemastraat 7 te LEEUWARDEN en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Verleende omgevingsvergunning Hobbemastraat 19 en Gerard Doustraat 61 t/m 67, (11006474) verbouw ...
Verdaagde aangevraagde vergunning Hobbemastraat 19, (11006474) verbouw van een winkel tot 5 appar...
De onderneming De Huizumer Sneuphoek is gevestigd op Hobbemastraat 19 te LEEUWARDEN en is actief in de branche Winkels in tweedehands goederen (geen kleding).
De onderneming INLWD is gevestigd op Hobbemastraat 17a te Leeuwarden en is actief in de branche Reclamebureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gerard Dou
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG