Postcode 8932LX betreft de straat Pieter de Hooghstraat in Leeuwarden, Julianapark. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8932LX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8932LX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Pieter de Hooghstraat 1 te Leeuwarden is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1955. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 220.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 328 m².
Het adres van deze woning uit 1947 is Pieter de Hooghstraat 43 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 157m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1932 is Pieter de Hooghstraat 19 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 164m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
De besloten vennootschap N.S. Slager Beheer B.V. is gevestigd op Pieter de Hooghstraat 43 te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De vereniging Junior Kamer Friesland is gevestigd op Pieter de Hooghstraat 13 te Leeuwarden en is actief in de branche Gezelligheidsverenigingen.
Het adres van deze woning is Pieter de Hooghstraat 13 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 159m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 229.500.
De onderneming Anja de Bruin is gevestigd op Pieter de Hooghstraat 29 te Leeuwarden en is actief in de branche Overig maatschappelijk advies, gemeenschapshuizen en samenwerkingsorganen op het gebied van welzijn.
De onderneming Allround Klusbedrijf E. Bergsma is gevestigd op Pieter de Hooghstraat 21 te Leeuwarden en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1935 is Pieter de Hooghstraat 11 te Leeuwarden. Het pand heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Verleende omgevingsvergunning Pieter de Hooghstraat 43, (11019920) plaatsen van een dakkapel, ver...
Verdaagde aangevraagde vergunning Pieter De Hooghstraat 43, (11019920) plaatsen van een dakkapel,...
Aangevraagde omgevingsvergunning Pieter de Hooghstraat 43, (11019920) plaatsen van een dakkapel.
Aangevraagde omgevingsvergunning Pieter de Hooghstraat 35, (11016352) kappen van 1 berk.
Gemeente Leeuwarden - gehandicaptenparkeerplaats VB 16-160 - Pieter de Hooghstraat
Wijziging verkeersbesluit Pieter de Hooghstraat 5 t/m 19,(11015069), verzenddatum 01-12-2016.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Julianapark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG