Postcode 8933DR betreft de straat Vegelinstraat in Leeuwarden, Achter de Hoven. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8933DR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8933DR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1920 is Vegelinstraat 29 te Leeuwarden. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 67m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.000.
De onderneming Rakers rvs bewerking is gevestigd op Apolloweg 21d te Leeuwarden en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Achter de Hoven
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG