Postcode 8938AK betreft de straat Avondsterweg in Leeuwarden, Hemrik. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8938AK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8938AK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Klusbedrijf van Assen is gevestigd op Avondsterweg 1g te Leeuwarden en is actief in de branche Vervaardiging van fietsen en invalidenwagens.
De besloten vennootschap Noodle B.V. is gevestigd op Avondsterweg 8 te Leeuwarden en is actief in de branche Restaurants.
De vereniging FRAG is gevestigd op Avondsterweg 14 te Leeuwarden en is actief in de branche Hobbyclubs.
Op 26 maart 2025 om 12:10 is de politie met grote spoed uitgereden naar Avondsterweg te Leeuwarden vanwege een ongeval met letsel....
De besloten vennootschap GCM Jonkhof Holding B.V. is gevestigd op Avondsterweg 1-9 te Leeuwarden en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De stichting Stichting Administratiekantoor Wiersma Onroerend Goed is gevestigd op Avondsterweg 8a te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap J. Wiersma Holding B.V. is gevestigd op Avondsterweg 8a te Leeuwarden en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Auto GDM is gevestigd op Avondsterweg 6 te Leeuwarden en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De besloten vennootschap NIVO Isolatiezorg B.V. is gevestigd op Avondsterweg 1 te Leeuwarden en is actief in de branche Overige bouwinstallatie.
De besloten vennootschap Wever & de Lima B.V is gevestigd op Avondsterweg 1t te Leeuwarden en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
De besloten vennootschap Mr. Bubbles 2.0 is gevestigd op Avondsterweg 4 te Leeuwarden en is actief in de branche Overige gespecialiseerde reparatie en slepen van auto’s.
De besloten vennootschap NIVO Projecten is gevestigd op Avondsterweg 1 te Leeuwarden en is actief in de branche Sanering en overig afvalbeheer.
De besloten vennootschap Allround B.V. is gevestigd op Avondsterweg 8 te Leeuwarden en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De vennootschap onder firma V.O.F. Tolsma Sierbestrating is gevestigd op Avondsterweg 6a te Leeuwarden en is actief in de branche Stratenmaken.
De besloten vennootschap Wiersma Partyverhuur B.V. is gevestigd op Avondsterweg 8a te Leeuwarden en is actief in de branche Verhuur van overige consumentenartikelen n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hemrik
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG