Postcode 8938AV betreft de straat Vestaweg in Leeuwarden, Hemrik. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8938AV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8938AV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap RdB Holding B.V. is gevestigd op Vestaweg 5 te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap LE Holding B.V. is gevestigd op Vestaweg 5 te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap PvD Holding B.V. is gevestigd op Vestaweg 5 te Leeuwarden en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Working Dogs is gevestigd op Vestaweg 50 te Leeuwarden en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
De vennootschap onder firma Sheetal | Grilled Chicken & Schnitzels is gevestigd op Vestaweg 30 te Leeuwarden en is actief in de branche Eventcatering.
De vennootschap onder firma Guru House is gevestigd op Vestaweg 30 te Leeuwarden en is actief in de branche Eventcatering.
De besloten vennootschap Europrovyl B.V. is gevestigd op Vestaweg 1 te Leeuwarden en is actief in de branche Vervaardiging van kunststofproducten voor de bouw.
De besloten vennootschap Royal De Boer Stalinrichtingen B.V. is gevestigd op Vestaweg 5 te Leeuwarden en is actief in de branche Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan.
Dit bedrijfspand op het adres Vestaweg 14 te Leeuwarden is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 150 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Vestaweg 30 te Leeuwarden is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry, mechanische ventilatie en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 150 m² (in units vanaf 75 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Geweigerde omgevingsvergunning Ceresweg 29,29a t/m 29e,31 en 33 Vestaweg 42,44,46 en 48 Leeuwarde...
Dit bedrijfspand op het adres Vestaweg 10 te Leeuwarden is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 150 m² (in units vanaf 75 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Op 19 januari 2024 om 19:42 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Vestaweg te Leeuwarden....
Op 19 januari 2024 om 19:33 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Vestaweg te Leeuwarden....
Op 12 september 2023 om 08:58 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Vestaweg te Leeuwarden vanwege een melding van stankoverlast....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hemrik
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG