Postcode 9012CR betreft de straat it Fintsje in Súdwest-Fryslân, Raerd. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9012CR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9012CR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging De Fryske Boerepream is gevestigd op It Fintsje 8 te Raerd en is actief in de branche Organiseren van sportevenementen.
De stichting Stichting tot behoud "Varend Erfgoed" is gevestigd op It Fintsje 8 te Raerd en is actief in de branche Monumentenzorg.
Het adres van deze woning uit 1977 is it Fintsje 12 te Raerd. Het pand heeft een oppervlakte van 167m² en een perceeloppervlakte van 548m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Het adres van deze woning uit 1980 is it Fintsje 2 te Raerd. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 652m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.500.
De onderneming Sec Wurk is gevestigd op it Fintsje 20 te Raerd en is actief in de branche Secretariële dienstverlening.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Raerd
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG