Postcode 9024ET betreft de straat Bumaleane in Littenseradiel, Weidum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9024ET gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9024ET 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1982 is Bumaleane 2 te Weidum. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 254m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
De stichting Stichting Voorzieningen It Pertoer is gevestigd op Bumaleane 1 te Weidum en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
Ingekomen kapmelding Bumaleane t.h.v. nr. 12 te Weidum, (11032137), kappen van 1 Aesculus hippoca...
Ingekomen kapmelding Bumaleane t.h.v. nr. 12 te Weidum , (11031469), kappen van 1 Aesculus hippoc...
De onderneming Jan Tiede Bouma is gevestigd op Bumaleane 10 te Weidum en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Weidum
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG