Postcode 9036NT betreft de straat De Gripe in Menameradiel, Verspreide huizen Menaldum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9036NT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9036NT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Kolthof Beheer B.V. is gevestigd op De Gripe 15 te Menaam en is actief in de branche Financiële holdings.
De stichting Stichting Administratiekantoor Kolthof-Overal is gevestigd op De Gripe 15 te Menaam en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
De onderneming R. Rodenhuis is gevestigd op De Gripe 8 te MENAAM en is actief in de branche Installatie van verwarmings- en luchtbehandelingsapparatuur.
De onderneming R.E.S. medical is gevestigd op De Gripe 28 te Menaam en is actief in de branche Praktijken van medisch specialisten en medische dagbehandelcentra (geen tandheelkunde of psychiatrie.
Het adres van deze woning uit 2010 is De Gripe 15 te Menaam. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 549m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Het adres van deze woning uit 2007 is De Gripe 13 te Menaam. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 548m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming DV E-commerce is gevestigd op De Gripe 5 te MENAAM en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming DEVRIESretail is gevestigd op De Gripe 5 te MENAAM en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming G.Hiemstra Schilderwerken is gevestigd op De Gripe 23 te MENAAM en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
Het adres van deze woning uit 2008 is De Gripe 28 te Menaam. Het pand heeft een oppervlakte van 172m² en een perceeloppervlakte van 560m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 549.000.
De onderneming Relaks is gevestigd op De Gripe 1 te MENAAM en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 13 september 2021 om 21:23 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Gripe te Menaam....
De onderneming Pedicurepraktijk Josien is gevestigd op De Gripe 27 te MENAAM en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Op vrijdag 4 september 2020 om 15:04 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de De Gripe te Menaam. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden. ...
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning De Gripe 3 in Menaam
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Menaldum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG