Postcode 9041EW betreft de straat Meseame in Menameradiel, Berlikum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9041EW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9041EW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1979 is Meseame 58 te Berltsum. Het pand heeft een oppervlakte van 133m² en een perceeloppervlakte van 336m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Meseame 42 in Berltsum
De onderneming NiRo Support is gevestigd op Meseame 40 te BERLTSUM en is actief in de branche Public relationsbureaus.
Het adres van deze woning uit 1981 is Meseame 68 te Berltsum. Het pand heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.500.
Op 1 april 2017 om 17:11 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar Meseame 48 te Berltsum....
Omgevingsvergunning, verleend Meseame 56 te Berltsum
Aanvraag omgevingsvergunning, Meseame 56 te Berltsum
Omgevingsvergunning, verleend Meseame 60 Berltsum
Aanvraag omgevingsvergunning, Meseame 60 Berltsum
Omgevingsvergunning, verleend Meseame 64 Berltsum
Het adres van deze woning is Meseame 48 te Berltsum. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 245m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 111.750.
Aanvraag omgevingsvergunning, Meseame 64 Berltsum
De onderneming WdG Engineering is gevestigd op Meseame 62 te Berltsum en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Berlikum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG