Postcode 9055NM betreft de straat De Kamp in Leeuwarderadeel, Britsum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9055NM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9055NM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming jelmer de boer allround is gevestigd op De Kamp 28 te Britsum en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Het adres van deze woning uit 1991 is De Kamp 32 te Britsum. Het pand heeft een oppervlakte van 93m² en een perceeloppervlakte van 356m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
De onderneming Ronald v d Galën onderhoudsbedrijf is gevestigd op De Kamp 2 te Britsum en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Lightning Tech is gevestigd op De Kamp 36 te Britsum en is actief in de branche Reparatie van computers en randapparatuur.
Op 21 maart 2018 om 14:59 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar De Kamp 44 te Britsum....
Het adres van deze woning uit 2017 is De Kamp te Britsum. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 340m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.000.
Ontvangen aanvraag omgevingsvergunning
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Britsum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG