Postcode 9084BA betreft de straat Heechhiem in Leeuwarden, Goutum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9084BA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9084BA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Heechhiem Holding B.V. is gevestigd op Heechhiem 2 te Goutum en is actief in de branche Financiële holdings.
Aangevraagde omgevingsvergunning Heechhiem 2a Goutum, (11051450) aanleggen van een tuin en park.
Op 10 maart 2022 om 11:07 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Heechhiem te Goutum....
#Goutum, Heechhiem Op 21 nov tussen 05.00 en 05.30 uur werd ingebroken in een woning door het verbreken van een schuifdeur op de 1e verdieping (balkon) achterzijde. ...
Verleende omgevingsvergunning Heechhiem 6 Goutum, (11040389) doorbreken van een muur, verzenddatu...
Aangevraagde omgevingsvergunning Heechhiem 6 Goutum, (11040389) doorbreken van een muur.
Het adres van deze woning uit 1976 is Heechhiem 10 te Goutum. Het pand heeft een oppervlakte van 200m² en een perceeloppervlakte van 949m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 405.000.
De besloten vennootschap Unyt B.V. is gevestigd op Heechhiem 2 te GOUTUM en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De vennootschap onder firma HBB huisje boompje basic is gevestigd op Heechhiem 2a te GOUTUM en is actief in de branche Detailhandel via overige distributievormen.
De onderneming FMDA is gevestigd op Heechhiem 15 te GOUTUM en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Kennisgeving terinzagelegging Ontwerp-watergebiedsplan Alde Feanen e.o.
De onderneming JT Standby is gevestigd op Heechhiem 14 te Goutum en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De onderneming Serafino is gevestigd op Heechhiem 16 te Goutum en is actief in de branche Handelsbemiddeling in textiel, kleding, schoeisel en lederwaren.
gedeeltelijk veranderen van de boerderij
slopen van opstallen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Goutum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG