Postcode 9084DN betreft de straat Wetterkrite in Leeuwarden, Goutum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9084DN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9084DN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2001 is Wetterkrite 3 te Goutum. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 240m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming Harst Group B.V. is gevestigd op Wetterkrite 33 te Goutum.
De besloten vennootschap Ebbens & McGrath B.V. is gevestigd op Wetterkrite 65 te Goutum en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Ebbens Holding B.V. is gevestigd op Wetterkrite 65 te Goutum en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming De Wasvrouw is gevestigd op Wetterkrite 39 te Goutum en is actief in de branche Wasserijen en linnenverhuur.
De besloten vennootschap Gerard Ganzevoort Financieel Raadgever B.V. is gevestigd op Wetterkrite 65 te Goutum en is actief in de branche Boekhoudkantoren.
De besloten vennootschap Wetterkrite Holding B.V. is gevestigd op Wetterkrite 65 te Goutum en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De vereniging De Oldehove is gevestigd op Wetterkrite 1 te Goutum en is actief in de branche Denksport.
Het adres van deze woning uit 2001 is Wetterkrite 13 te Goutum. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 240m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 499.500.
Het adres van deze woning uit 2001 is Wetterkrite 1 te Goutum. Het pand heeft een oppervlakte van 137m² en een perceeloppervlakte van 308m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 525.000.
Aangevraagde vergunning Wetterkrite 59 Goutum, (11055179) realiseren van een opbouw op de garage....
De onderneming Bureau Keizer - Team & Organisatieontwikkeling is gevestigd op Wetterkrite 21 te Goutum en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 2001 is Wetterkrite 55 te Goutum. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 314m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 499.000.
Aangevraagde omgevingsvergunning Wetterkrite 91 Goutum, (11051001) plaatsen van een houten overka...
De besloten vennootschap Guido's Holding B.V. is gevestigd op Wetterkrite 55 te Goutum en is actief in de branche Financiële holdings.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Goutum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG