Postcode 9101MN betreft de straat De Dijk in Dongeradeel, Dokkum binnen de Bolwerken. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9101MN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9101MN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Schreko Holding B.V. is gevestigd op De Dijk 28 te Dokkum en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
De besloten vennootschap Schreko B.V. is gevestigd op De Dijk 28 te Dokkum en is actief in de branche Overige bemiddeling in en beheer van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis.
De besloten vennootschap Padel Sport Vastgoed B.V. is gevestigd op De Dijk 28 te Dokkum en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
De besloten vennootschap Padel Club Dokkum B.V. is gevestigd op De Dijk 28 te Dokkum en is actief in de branche Tennis.
Op 16 juli 2024 is het faillissement uitgesproken van Frigolog B.V.. Het insolventienummer is F.18/24/225. Frigolog B.V. is gevestigd in Dokkum. Frigolog B.V. is actief in de branche Vervoer en opslag.
De onderneming SoarchTichtBy is gevestigd op De Dijk 36 te Dokkum en is actief in de branche Thuiszorg.
De vereniging VvE gebouw Legeweg aan de Legeweg te Dokkum is gevestigd op De Dijk 28 te Dokkum en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De besloten vennootschap Zwart Beheer B.V. is gevestigd op De Dijk 44 te Dokkum en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Gewoan op 'e Dyk BBQ & Grill is gevestigd op De Dijk 14 te Dokkum en is actief in de branche Restaurants.
De vennootschap onder firma WSD Logistics is gevestigd op De Dijk 26 te Dokkum en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
De onderneming AS Logistieke Dienstverlening is gevestigd op De Dijk 26 te Dokkum en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
De stichting Stichting Geven is Leven is gevestigd op De Dijk 44 te Dokkum en is actief in de branche Steunfondsen (niet op het gebied van welzijnszorg).
De vennootschap onder firma Gewoan op 'e Dyk was gevestigd op De Dijk 14 te Dokkum en was actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap Schregardus Vastgoed en Ontwikkeling B.V. is gevestigd op De Dijk 28 te Dokkum en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De stichting Stichting Altijd Doen is gevestigd op De Dijk 50 te Dokkum en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dokkum binnen de Bolwerken
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG