Postcode 9161AD betreft de straat De Plaats in Ameland, Hollum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9161AD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9161AD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1900 is De Plaats 1 te Hollum. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en een perceeloppervlakte van 100m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers.
Verleende omgevingsvergunningen - De Plaats in Hollum slopen van een berging
Verleende omgevingsvergunningen - De Plaats 5 in Hollum bouwen van een berging
Aangevraagde vergunningen - De Plaats 5 in Hollum bouwen van een berging
Meldingen Activiteitenbesluit - De Plaats 5 in Hollum aanpassen van twee appartementen tot een bi...
Verleende omgevingsvergunningen - De Plaats 5 in Hollum verbouwen van de woning en schuur
Verlengen beslistermijn - De Plaats 5 in Hollum Voor onderstaande aanvraag heeft het college besl...
De onderneming Calculatiebureau Bolijn is gevestigd op De Plaats 3 te Hollum en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hollum
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG