Postcode 9202KV betreft de straat Tjaarda in Smallingerland, De Wiken-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9202KV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9202KV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1970 is Tjaarda 280 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 57m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 187.500.
Het adres van deze woning is Tjaarda 256 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning uit 1971 is Tjaarda 278 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 60m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 165.000.
Het adres van deze woning uit 1970 is Tjaarda 252 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 82m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
De onderneming Duntec is gevestigd op Tjaarda 264 te Drachten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Summertijd is gevestigd op Tjaarda 264 te Drachten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1970 is Tjaarda 276 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 87.500.
Het adres van deze woning uit 1970 is Tjaarda 264 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 100.000.
De onderneming J.F. van der Wal Fotografie is gevestigd op Tjaarda 248 te Drachten en is actief in de branche Fotografie.
Het adres van deze woning uit 1972 is Tjaarda 266 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 89.500.
De besloten vennootschap Krikke Beheer B.V. is gevestigd op Tjaarda 252 te Drachten en is actief in de branche Financiële holdings.
De vereniging Platform wijkverpleegkundigen Friesland is gevestigd op Tjaarda 250 te Drachten en is actief in de branche Samenwerkingsorganen op het gebied van gezondheidszorg en overige gezondheidszorgondersteunende dien.
Het adres van deze woning uit 1971 is Tjaarda 250 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 62m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 82.500.
Op 29 oktober 2013 om 11:58 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Tjaarda 256 te Drachten....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Wiken-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG