Postcode 9203LE betreft de straat Fabriciuslaan in Smallingerland, De Singels. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9203LE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9203LE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1961 is Fabriciuslaan 2 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 139m² en een perceeloppervlakte van 490m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning is Fabriciuslaan 10 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 244m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Aanvraag omgevingsvergunning: t.h.v. Fabriciuslaan 2-36 Drachten, een gemeentelijke aanvraag voor...
De onderneming W. de Jong Trading is gevestigd op Fabriciuslaan 20 te Drachten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Aanvraag omgevingsvergunning, gemeentelijke aanvraag voor de kap van 12 bomen, t.h.v. Park de Sin...
Verleende omgevingsvergunning, Reguliere procedure, niet direct in werking, gemeentelijke aanvraa...
Op 20 december 2015 om 21:47 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Fabriciuslaan 4 te Drachten....
Op 20 juli 2013 om 12:41 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Fabriciuslaan 3 te Drachten....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Singels
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG