Postcode 9203ND betreft de straat De Hoge Bomen in Smallingerland, De Singels. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9203ND gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9203ND 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Buurtvereniging "De Singels" is gevestigd op De Hoge Bomen 2 te Drachten en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
Het adres van deze woning uit 1966 is De Hoge Bomen 14 te Drachten. Het pand heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 205.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is De Hoge Bomen 12 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 353m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Op 21 maart 2016 om 19:14 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Hoge Bomen 18 te Drachten....
De onderneming MARKING ontwerp | bouwadvies is gevestigd op De Hoge Bomen 4 te Drachten en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming SBSAFE is gevestigd op De Hoge Bomen 12 te Drachten en is actief in de branche Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatietechnologie.
De onderneming PBI Trading is gevestigd op De Hoge Bomen 10 te Drachten en is actief in de branche Handelsbemiddeling gespecialiseerd in overige goederen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Singels
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG