Postcode 9204CP betreft de straat Dollard in Smallingerland, De Drait. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9204CP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9204CP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Gebouwadviseurs en Expertises B.V. is gevestigd op Dollard 50 te Drachten en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De besloten vennootschap Archeforma Architecten B.V. is gevestigd op Dollard 50 te Drachten en is actief in de branche Architecten.
De onderneming Lilly de Meer is gevestigd op Dollard 36 te Drachten en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming Marketdome is gevestigd op Dollard 50 te Drachten en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Het Getij coaching is gevestigd op Dollard 34 te Drachten en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De onderneming Zuidema Zorg is gevestigd op Dollard 34 te Drachten en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De besloten vennootschap MEI 'OH GEBOUWADVISEURS B.V. is gevestigd op Dollard 50 te Drachten en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Mei Nyn is gevestigd op Dollard 50 te Drachten en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Gemeente Smallingerland - verlening omgevingsvergunning - gemeentelijke aanvraag voor de kap van ...
Gemeente Smallingerland - aanvraag omgevingsvergunning - gemeentelijke aanvraag voor de kap van e...
De besloten vennootschap WE A.G.E. Beheer B.V. is gevestigd op Dollard 50 te Drachten en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap WE Inspections bouwtechnisch advies- en onderzoeksbureau B.V. is gevestigd op Dollard 50 te Drachten en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Het adres van deze woning uit 1977 is Dollard 42 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 276m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 172.000.
De onderneming bouwen aan bewegen was gevestigd op Dollard 28 te Drachten en was actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De besloten vennootschap Incorpore woondesign en gebouwadvies B.V. is gevestigd op Dollard 50 te DRACHTEN en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Drait
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG