Postcode 9207BG betreft de straat De Orion in Smallingerland, De Folgeren. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9207BG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9207BG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Studio Oog voor Taal is gevestigd op De Orion 97 te Drachten en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Het adres van deze woning uit 1980 is De Orion 91 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 162m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 279.000.
Het adres van deze woning uit 1980 is De Orion 93 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 161m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 255.000.
De onderneming Triemstra bouw en advies is gevestigd op De Orion 83 te Drachten en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De vennootschap onder firma NIKKY&IRIS was gevestigd op De Orion 97 te Drachten en was actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Het adres van deze woning uit 1980 is De Orion 83 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 118m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
De onderneming Hofkamp Techniek is gevestigd op De Orion 67 te Drachten en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming La Linea is gevestigd op De Orion 69 te Drachten en is actief in de branche Overig maatschappelijk advies, gemeenschapshuizen en samenwerkingsorganen op het gebied van welzijn.
Het adres van deze woning is De Orion 67 te Drachten. Het pand heeft een oppervlakte van 157m² en een perceeloppervlakte van 394m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 245.000.
De onderneming M3 Grootkeukenontwerp is gevestigd op De Orion 67 te Drachten en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Braakman Betonboringen Drachten is gevestigd op De Orion 93 te Drachten en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw.
De onderneming Montage S. Tigchelaar is gevestigd op De Orion 79 te Drachten en is actief in de branche Loodgieters- en fitterswerk; installatie van sanitair en van verwarmings- en luchtbehandelingsapparatuur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Folgeren
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG