Postcode 9247CL betreft de straat De Feart in Opsterland, Verspreide huizen Ureterp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9247CL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9247CL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is De Feart 71 te Ureterp. Het pand heeft een oppervlakte van 220m² en een perceeloppervlakte van 19915m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.250.000.
Het adres van deze woning uit 1921 is De Feart 73 te Ureterp. Het pand heeft een oppervlakte van 112m² en een perceeloppervlakte van 12475m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 605.000.
De onderneming RS infra service is gevestigd op De Feart 91 te Ureterp en is actief in de branche Dienstverlening voor vervoer over land.
De vennootschap onder firma Wikkelwaardig is gevestigd op De Feart 71A te Ureterp en is actief in de branche Vervaardiging van geconfectioneerde artikelen van textiel (geen kleding).
De onderneming Elma, praktijk voor geboorte therapie is gevestigd op De Feart 61 te Ureterp en is actief in de branche Praktijken van psychotherapeuten en psychologen.
Met het voorjaar in aantocht is het tijd voor het jaarlijkse concert van Brassband De Lofklank.
De onderneming GKV De Levensbron is gevestigd op De Feart 85 te Ureterp en is actief in de branche Religieuze organisaties.
De onderneming Luca Ebbinge Personal Coach is gevestigd op De Feart 61 te Ureterp en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Op 19 augustus 2016 om 14:44 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar De Feart 72 te Ureterp....
Kap van 7 eiken en 22 beuken (23-03-2015) Procedure 3
Kap van 7 eiken en 22 beuken (Datum ontvangst: 10 februari 2015)
Vervangen bedrijfspand (9 mei 2014) Procedure 1
Kap eik en beuk (8 januari 2014)
De onderneming L. Hessels is gevestigd op De Feart 63 te Ureterp en is actief in de branche Fokken en houden van melkvee.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Ureterp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG