Postcode 9254CX betreft de straat De Skries in Tytsjerksteradiel, Hurdegaryp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9254CX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9254CX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Nyahn's Bakery is gevestigd op De Skries 24 te Hurdegaryp en is actief in de branche Vervaardiging van brood en vers banketbakkerswerk.
Het adres van deze woning uit 2000 is De Skries 40 te Hurdegaryp. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 267m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 309.000.
Gemeente Tytsjerksteradiel - verleend omgevingsvergunning (reguliere procedure), Het realiseren v...
Gemeente Tytsjerksteradiel - ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, het dak opbouwen boven een g...
De besloten vennootschap LM Holding B.V. is gevestigd op De Skries 30 te Hurdegaryp en is actief in de branche Financiële holdings.
Gemeente Tytsjerksteradiel - verleend omgevingsvergunning (reguliere procedure), het bouwen van e...
Melding verjaardagsfeest achter De Skries 18 op 6 juli 2019 te Hurdegaryp
Het adres van deze woning uit 2000 is De Skries 12 te Hurdegaryp. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 270m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming Joost Willekes Beleggingsconsultant is gevestigd op De Skries 5 te Hurdegaryp en is actief in de branche Commissionairs en makelaars in effecten, beleggingsadviseurs e.d..
Ontwerpbesluit (reguliere procedure) voor het vergroten van de woning op het perceel De Skries 30...
Ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, De Skries 30 te Hurdegaryp het plaatsen van een erker
Verleend omgevingsvergunning (reguliere procedure) De Skries 14 te Hurdegaryp het creëren van een...
Ontwerpbesluit (reguliere procedure) voor het vergroten van de woning met een opbouw op de garage...
Ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, De Skries 1 te Hurdegaryp plaatsen dakkapel op zijgevel
Melding buurtbarbecue op veldje aan de Skries te Hurdegaryp op 12 september 2015
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hurdegaryp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG