Postcode 9255KB betreft de straat Hanenburg in Tytsjerksteradiel, Tytsjerk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9255KB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9255KB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Gemeente Tytsjerksteradiel - ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, het realiseren van een uitbo...
Gemeente Tytsjerksteradiel - ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, het bouwen van een garage, H...
De onderneming H. Wedzinga is gevestigd op Hanenburg 34 te Tytsjerk en is actief in de branche cafés.
Verleend omgevingsvergunning (reguliere procedure) Hanenburg 26 en 28 Tytsjerk Splitsen woning (...
Ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Hanenburg 26 te Tytsjerk Splitsen woning (van 1 woning ...
Het adres van deze woning uit 1958 is Hanenburg 28 te Tytsjerk. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 277m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 132.500.
Het adres van deze woning uit 1958 is Hanenburg 26 te Tytsjerk. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 278m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 142.500.
De onderneming Stoffeerderij M. Venema is gevestigd op Hanenburg 38 te Tytsjerk en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tytsjerk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG