Postcode 9284TW betreft de straat Skoalikkers in Achtkarspelen, Augustinusga. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9284TW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9284TW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming RMECOMMERCE is gevestigd op Skoalikkers 46 te Augustinusga en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma SKOOR is gevestigd op Skoalikkers 32 te Augustinusga en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming AccuRevisieMarten is gevestigd op Skoalikkers 44 te Augustinusga en is actief in de branche Reparatie van elektrische apparatuur.
Gemeente Achtkarspelen - verleend omgevingsvergunning (reguliere procedure), het uitbouwen van ee...
Gemeente Achtkarspelen - ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, het uitbouwen van een woning en ...
De onderneming TC Construct is gevestigd op Skoalikkers 32 te Augustinusga en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Het adres van deze woning uit 1936 is Skoalikkers 44 te Augustinusga. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 675m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 272.500.
De onderneming SKOOR is gevestigd op Skoalikkers 32 te Augustinusga en is actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
Het adres van deze woning is Skoalikkers 48 te Augustinusga. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 740m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming it gymwinkeltsje is gevestigd op Skoalikkers 44 te Augustinusga en is actief in de branche Winkels in bovenkleding en mode-artikelen (algemeen assortiment).
De stichting Stichting Metselproject Bouma is gevestigd op Skoalikkers 44 te AUGUSTINUSGA en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
De onderneming 't Fietsenhokje is gevestigd op Skoalikkers 36 te AUGUSTINUSGA en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap J.R. Bouma Beheer B.V. is gevestigd op Skoalikkers 44 te AUGUSTINUSGA en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Bouwbedrijf J.R. Bouma is gevestigd op Skoalikkers 44 te Augustinusga en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Klus- en onderhoudsbedrijf H. van der Molen is gevestigd op Skoalikkers 46 te Augustinusga en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Augustinusga
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG