Postcode 9289JE betreft de straat Bosmastrjitte in Achtkarspelen, Drogeham. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9289JE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9289JE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Eline van Keulen Photographer is gevestigd op Bosmastrjitte 32 te Drogeham en is actief in de branche Fotografie.
Gemeente Achtkarspelen - verleend omgevingsvergunning (reguliere procedure), het aanleggen van ee...
Gemeente Achtkarspelen - ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, het aanleggen van een uitrit, Bo...
Het adres van deze woning uit 1976 is Bosmastrjitte 32 te DROGEHAM. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 5 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 205.000.
Het adres van deze woning uit 1976 is Bosmastrjitte 34 te Drogeham. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
Op 20 oktober 2016 om 20:13 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Bosmastrjitte 30 te Drogeham....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Drogeham
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG