Postcode 9351AR betreft de straat Boveneind in Leek, Centrum Leek en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9351AR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9351AR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1981 is Boveneind 38 te Leek. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 185m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De onderneming Studio Laure is gevestigd op Boveneind 31 te Leek en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming ODM is gevestigd op Boveneind 41 te Leek en is actief in de branche Leggen van elektriciteits- en telecommunicatiekabels.
De onderneming Scholte elektrotechniek is gevestigd op Boveneind 34 te Leek en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
Het adres van deze woning uit 1908 is Boveneind 34 te Leek. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 386m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Kennisgeving ontvangst aanvraag ontheffing APV voor het verkrijgen van een ontheffing artikel 35 ...
Het adres van deze woning uit 1932 is Boveneind 46 te Leek. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 385m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 355.000.
Kennisgeving besluit op aanvraag voor het verkrijgen van een Alcoholwetvergunning - Boveneind 29 ...
Kennisgeving ontvangst aanvraag Alcoholwetvergunning voor het verkrijgen van een Alcoholwetvergun...
Kennisgeving besluit op aanvraag voor het verkrijgen van een ontheffing artikel 35 van de Alcohol...
Kennisgeving ontvangst aanvraag ontheffing voor het verkrijgen van een ontheffing art. 35 van de ...
De besloten vennootschap WILA Beheer B.V. is gevestigd op Boveneind 29 te Leek en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Cafe de piraat is gevestigd op Boveneind 29 te Leek en is actief in de branche cafés.
Kennisgeving ontvangst sloopmelding - Boveneind 35 in Leek
Kennisgeving ontvangst sloopmelding - Boveneind 31 in Leek
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Leek en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG