Postcode 9351LE betreft de straat 't Zuden in Leek, Rodenburg en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9351LE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9351LE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming The Moods of Nature is gevestigd op 't Zuden 121 te Leek en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Het adres van deze woning uit 1973 is 't Zuden 123 te Leek. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 3858m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming GrIP Organizing is gevestigd op 't Zuden 133 te Leek en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming De Brilboetiek is gevestigd op 't Zuden 137 te Leek en is actief in de branche Vervaardiging van medische instrumenten en hulpmiddelen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rodenburg en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG