Postcode 9351VK betreft de straat Stevinstraat in Leek, Buitengebied Midwolde. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9351VK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9351VK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Stevinstraat 2 te Leek is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 395.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, betonvloer, toilet, airconditioning, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 369 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Op 13 maart 2023 om 13:44 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Stevinstraat te Leek vanwege stormschade....
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning voor het uitbreiden van een bedrijfspand - St...
Kennisgeving ontvangst sloopmelding - Stevinstraat 6 in Leek
De besloten vennootschap K. Aarsman B.V. is gevestigd op Stevinstraat 6 te Leek en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Kennisgeving besluit op aanvraag voor het verkrijgen van een drank- en horecavergunning - Stevins...
Kennisgeving ontvangst aanvraag voor het verkrijgen van een drank- en horecavergunning - Stevinst...
De besloten vennootschap Spatula B.V. is gevestigd op Stevinstraat 6 te Leek en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Op 27 juli 2016 is de surseance beëindigd van Inverko Compounding B.V.. Het insolventienummer is S.18/16/8. Inverko Compounding B.V. is gevestigd in Leek. Inverko Compounding B.V. is actief in de branche Winning en distributie van water; afval- en afvalwaterbeheer en sanering.
De besloten vennootschap Inverko Plastics B.V. is gevestigd op Stevinstraat 8 te Leek en is actief in de branche Groothandel in overige intermediaire producten.
De besloten vennootschap Inverko Polymers B.V. is gevestigd op Stevinstraat 8 te Leek en is actief in de branche Groothandel in chemische producten.
De besloten vennootschap ALDUS B.V. is gevestigd op Stevinstraat 8 te Leek en is actief in de branche Groothandel in chemische producten.
De besloten vennootschap KiJa B.V. is gevestigd op Stevinstraat 8 te Leek en is actief in de branche Groothandel in chemische producten.
De onderneming De Zaai-Ster is gevestigd op Stevinstraat 1 te Leek en is actief in de branche Groothandel in overige voedingsmiddelen en in overige grondstoffen en halffabrikaten voor de voedingsmiddelenindustrie.
De onderneming Inverko Recycling is gevestigd op Stevinstraat 8 te Leek en is actief in de branche Gesorteerd materiaal voorbereiden tot recycling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied Midwolde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG