Postcode 9351ZA betreft de straat Vlier in Leek, Buitengebied ten zuiden van Leek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9351ZA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9351ZA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming van der Heide Bouw & Montage is gevestigd op Vlier 1 te Leek en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning is Vlier 6 te Leek. Het pand heeft een oppervlakte van 153m² en een perceeloppervlakte van 470m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Verleende omgevingsvergunning Vlier 5 te Leek - oprichten woning en plaatsen schutting
De onderneming WOZdeskundig is gevestigd op Vlier 3 te LEEK en is actief in de branche Rechtskundige adviesbureaus.
Aanvraag omgevingsvergunning Vlier 5 te Leek
De onderneming ZW Ingenieursbureau is gevestigd op Vlier 3 te Leek en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied ten zuiden van Leek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG