Postcode 9401JK betreft de straat Kruisstraat in Assen, Brinkkwartier. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9401JK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9401JK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap KüchenTreff Assen B.V. is gevestigd op Kruisstraat 2 te Assen en is actief in de branche Winkels in keukens.
De besloten vennootschap Eyes and More is gevestigd op Kruisstraat 12 te Assen en is actief in de branche Winkels in optische artikelen.
Dit bedrijfspand op het adres Kruisstraat 2 te Assen is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1935 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 270.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 145 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Omgevingsvergunningen
De onderneming Baklava Market is gevestigd op Kruisstraat 8Assen te Assen en is actief in de branche supermarkten.
De besloten vennootschap Van der Kuijl Vastgoed B.V. is gevestigd op Kruisstraat 20 te Assen en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 2017 is Kruisstraat 4 te Assen. Het pand heeft een oppervlakte van 490m² en heeft 31 kamers kamers waarvan 10 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
De onderneming BONITA is gevestigd op Kruisstraat 10 te Assen en is actief in de branche kledingwinkels.
De besloten vennootschap Van der Kuijl Onroerend Goed B.V. is gevestigd op Kruisstraat 20 te Assen en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed.
De onderneming Eyes and More is gevestigd op Kruisstraat 12 te Assen en is actief in de branche Winkels in overige artikelen n.e.g..
De besloten vennootschap Modehuis Elegance B.V. is gevestigd op Kruisstraat 4- 6 te Assen en is actief in de branche Winkels in kleding en mode-artikelen; textielsupermarkten.
De onderneming Ulla Popken Jonge Mode vanaf Maat 42 is gevestigd op Kruisstraat 14 te Assen en is actief in de branche Winkels in kleding en mode-artikelen; textielsupermarkten.
De onderneming BONITA is gevestigd op Kruisstraat 10 te Assen en is actief in de branche Winkels in kleding en mode-artikelen; textielsupermarkten.
De onderneming Tjahaja No. 8 is gevestigd op Kruisstraat 8 te Assen en is actief in de branche Winkels in kleding en mode-artikelen; textielsupermarkten.
De besloten vennootschap Van der Kuijl Boek- en Kantoorboekhandel B.V. is gevestigd op Kruisstraat 20 te Assen en is actief in de branche Winkels in kranten, tijdschriften en kantoorbehoeften.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Brinkkwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG