Postcode 9471MP betreft de straat Brigadelaan in Tynaarlo, Zuidlaren. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9471MP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9471MP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming MARCtraining is gevestigd op Brigadelaan 13 te Zuidlaren en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Het adres van deze woning uit 2000 is Brigadelaan 5 te Zuidlaren. Het pand heeft een oppervlakte van 157m² en een perceeloppervlakte van 288m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 519.000.
Uitschrijving landelijk register kinderopvang
De onderneming Noorderstorm Retail Support is gevestigd op Brigadelaan 17 te Zuidlaren en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Omgevingsvergunningvrij Brigadelaan 5 te Zuidlaren; het uitbreiden van een slaap- en badkamer a...
Besluit verlenging beslistermijn omgevingsvergunning Brigadelaan 5 te Zuidlaren; het uitbreiden v...
Aanvraag omgevingsvergunning Brigadelaan 5 te Zuidlaren; het uitbreiden van een slaap- en badkam...
Het adres van deze woning uit 1999 is Brigadelaan 23 te Zuidlaren. Het pand heeft een oppervlakte van 160m² en een perceeloppervlakte van 296m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
Buiten behandeling gelaten aanvraag omgevingsvergunning Brigadelaan 19 te Zuidlaren; het kappen v...
Aanvraag omgevingsvergunning Brigadelaan 19 te Zuidlaren; het kappen van berken
De besloten vennootschap Fapac Engineering B.V. is gevestigd op Brigadelaan 1 te Zuidlaren en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Yo Kralenatelier is gevestigd op Brigadelaan 13 te Zuidlaren en is actief in de branche Markthandel in non-food artikelen (geen textiel, kleding en schoenen).
De onderneming Klussenbedrijf Frank is gevestigd op Brigadelaan 7 te Zuidlaren en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuidlaren
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG