Postcode 9472PC betreft de straat Hogeweg in Tynaarlo, Schuilingsoord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9472PC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9472PC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De maatschap Maatschap Moesker is gevestigd op Hogeweg 44 te ZUIDLAREN en is actief in de branche Vervaardiging van kleding van leer.
De onderneming De Bie - Financial Services is gevestigd op Hogeweg 35 te ZUIDLAREN en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Het adres van deze woning uit 1964 is Hogeweg 36a te Zuidlaren. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 367m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
De onderneming Praktijk Werkwijs is gevestigd op Hogeweg 40 te ZUIDLAREN en is actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
Het adres van deze woning uit 1940 is Hogeweg 43 te Zuidlaren. Het pand heeft een oppervlakte van 211m² en een perceeloppervlakte van 1230m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 649.000.
De besloten vennootschap Hmabehe B.V. is gevestigd op Hogeweg 41 te ZUIDLAREN en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap De Melkfabriek B.V. is gevestigd op Hogeweg 41 te ZUIDLAREN en is actief in de branche Monumentenzorg.
sloopmelding Hogeweg 37 te Zuidlaren; het verwijderen van asbest
Uitgebreide omgevingsvergunning verleend Hogeweg 44 en 47 te Zuidlaren; het uitbreiden van de vee...
Besluit ter concept-omgevingsvergunning Hogeweg 44 en 47 te Zuidlaren; het uitbreiden van de vees...
het betreft het oprichten van een melkveehouderij op het perceel Hogeweg 44 en 47 te Zuidlaren me...
Aanvraag omgevingsvergunning Hogeweg 44 en 47 te Zuidlaren; het uitbreiden van de veestapel
Reguliere omgevingsvergunning verleend Hogeweg 40 te Zuidlaren; het bouwen van een schuur
Aanvraag omgevingsvergunning Hogeweg 40 te Zuidlaren; het bouwen van een schuur
Aanvraag omgevingsvergunning Hogeweg 44 te Zuidlaren; het uitbreiden van de veestapel
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schuilingsoord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG