Postcode 9474PB betreft de straat Dorpsstraat in Tynaarlo, Zuidlaarderveen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9474PB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9474PB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1969 is Dorpsstraat 43 te Zuidlaarderveen. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 1m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
De vennootschap onder firma Deuntje Brandbeveiliging is gevestigd op Dorpsstraat 31 te Zuidlaarderveen en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De onderneming Deuntje Recruitment is gevestigd op Dorpsstraat 31 te Zuidlaarderveen en is actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
De onderneming Thomassen Organisatieadvies is gevestigd op Dorpsstraat 31 te Zuidlaarderveen en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming ALVIS Engineering is gevestigd op Dorpsstraat 39 te Zuidlaarderveen en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Thomassen HR- en Organisatieadvies is gevestigd op Dorpsstraat 31 te Zuidlaarderveen en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1938 is Dorpsstraat 49 te Zuidlaarderveen. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 1807m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Sloopmelding Dorpsstraat 35 te Zuidlaarderveen; het verwijderen van asbest
Reguliere omgevingsvergunning verleend Dorpsstraat 27 te Zuidlaarderveen; het verbouwen van een w...
Aanvraag omgevingsvergunning Dorpsstraat 27 te Zuidlaarderveen; het verbouwen van een woning
sloopmelding Dorpsstraat 47 te Zuidlaarderveen; het verwijderen van asbest
Reguliere omgevingsvergunning verleend Dorpsstraat 45 te Zuidlaarderveen; het kappen van twee bom...
Aanvraag omgevingsvergunning Dorpsstraat 45 te Zuidlaarderveen; het kappen van twee bomen
Op 10 november 2017 om 13:26 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Dorpsstraat 25 te Zuidlaarderveen....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuidlaarderveen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG