Postcode 9502AP betreft de straat Veenmosweg in Stadskanaal, Maarsveld. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9502AP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9502AP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1965 is Veenmosweg 11 te Stadskanaal. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 294m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 165.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Veenmosweg 5 te Stadskanaal. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en een perceeloppervlakte van 147m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 135.000.
De onderneming Hashteq is gevestigd op Veenmosweg 5 te Stadskanaal en is actief in de branche Reclamebureaus.
Het adres van deze woning uit 1965 is Veenmosweg 15 te Stadskanaal. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 292m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 149.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Maarsveld
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG