Postcode 9611CV betreft de straat Slochterstraat in Hoogezand-Sappemeer, Magrietpark. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9611CV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9611CV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Buhara is gevestigd op Slochterstraat 164 te Sappemeer en is actief in de branche Educatie.
De besloten vennootschap Petar Shishkov is gevestigd op Slochterstraat 160 te Sappemeer en is actief in de branche Praktijken van tandartsen.
De besloten vennootschap Wereld voor alle Anne's B.V. is gevestigd op Slochterstraat 164 te Sappemeer en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Coffee Talk B.V. is gevestigd op Slochterstraat 164 te Sappemeer en is actief in de branche Verwerking van koffie en thee.
Het adres van deze woning uit 1911 is Slochterstraat 160 te Sappemeer. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 235m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 229.500.
De onderneming Elite Farmaceutisch Advies is gevestigd op Slochterstraat 184 te Sappemeer en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming Cisca Colijn is gevestigd op Slochterstraat 164 te Sappemeer en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Slochterstraat 164 Sappemeer, Verleende omgevingsvergunning (reguliere procedure) Z2021-007943
Slochterstraat 164 Sappemeer aanvraag omgevingsvergunning
Kap 15 bomen Midden-Groningen, Verleende omgevingsvergunning (reguliere procedure) Z2020-00012085...
Kap 15 bomen op diverse locaties in Midden-Groningen aanvraag omgevingsvergunning
De onderneming Marike Stadman is gevestigd op Slochterstraat 174 te Sappemeer en is actief in de branche Detailhandel via overige distributievormen.
De vennootschap onder firma E-commerce Group International is gevestigd op Slochterstraat 160 te Sappemeer en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Slochterstraat 180 Sappemeer, Verleende omgevingsvergunning (reguliere procedure) Z2018-00003642
Slochterstraat 180 Sappemeer aanvraag omgevingsvergunning (reguliere procedure)
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Magrietpark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG