Postcode 9613CJ betreft de straat Het Sas in Groningen, Meerstad. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9613CJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9613CJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2017 is Het Sas 10 te Meerstad. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 281m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Het adres van deze woning uit 2018 is Het Sas 4 te Meerstad. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en een perceeloppervlakte van 412m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 580.000.
De onderneming Pepijn Otto Marketing & E-commerce is gevestigd op Het Sas 12 te Meerstad en is actief in de branche Public relationsbureaus.
Verleende omgevingsvergunning: Tersluis Vlek 11, kad.sectie AE, perceelnr 1501 Meerstad, Groninge...
Aanvraag omgevingsvergunning, verlenging termijn: Meerstad, Ter Sluis Vlek 17 kad.sectie AE, perc...
Aanvraag omgevingsvergunning, verlenging termijn: Meerstad, Tersluis, Watering kavel 41, kadastra...
Aanvraag omgevingsvergunning, verlenging termijn: Meerstad, Tersluis, vlek 20, kavels 02 en 04, k...
Verleende omgevingsvergunning: kad.sectie AE, kad.perc.nr. 1251 en 1269, bouwplannaam Tersluis vl...
Aanvraag omgevingsvergunning, verlenging termijn: kad.sectie AE, kad.perc.nr. 1251 en 1269, bouwp...
Het adres van deze woning uit 2018 is te Meerstad. Het pand heeft een oppervlakte van 167m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Meerstad
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG