Wat gebeurt er in postcode 9642MG

Straat:
De Reede, huisnummer 91-101
Provincie:
Postcodes in dezelfde straat:

Nieuws van vrijdag 19 september 2025

Woning De Reede 97 Veendam
Binnenkijken bij   Vrijdag 19-9-2025

Het adres van deze woning uit 1977 is De Reede 97 te Veendam. Het pand heeft een oppervlakte van 112m² en een perceeloppervlakte van 309m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 279.500.

Nieuws van woensdag 24 april 2024

Nieuw bedrijf OrfelinaDesign
Nieuw bedrijf   Woensdag 24-4-2024

De onderneming OrfelinaDesign is gevestigd op De Reede 94 te Veendam en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.

Nieuws van dinsdag 26 mei 2015

Bekendmaking De burgemeester maakt bekend dat hij de volgende evenementenvergunning heeft verleend en op de daarbij vermelde datum heeft verzonden aan de aanvrager:
Bekendmaking   Dinsdag 26-5-2015

De burgemeester maakt bekend dat hij de volgende evenementenvergunning heeft verleend en op de da...

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Veendam-Sorghvliet

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement