Postcode 9648LK betreft de straat Acacialaan in Veendam, Wildervank. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9648LK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9648LK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Amphora Rebekkahloge No. 41 van de Grootloge van Nederland en België van de Independent Order of Odd Fellows is gevestigd op Acacialaan 2 te Wildervank en is actief in de branche Gezelligheidsverenigingen.
Het adres van deze woning is Acacialaan 3 te Wildervank. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 502m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.500.
Het adres van deze woning uit 1979 is Acacialaan 13 te Wildervank. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 552m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.500.
Het adres van deze woning uit 1978 is Acacialaan 8 te Wildervank. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 253m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 209.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wildervank
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG