Postcode 9665HP betreft de straat Burgemeester Snaterlaan in Pekela, Oude Pekela. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9665HP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9665HP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1955 is Burgemeester Snaterlaan 28 te Oude Pekela. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 214m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.500.
Omgevingsvergunning verleend, Burgemeester Snaterlaan 8, kap
Ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Burgemeester Snaterlaan 8, kap
De onderneming Sponk is gevestigd op Burgemeester Snaterlaan 30 te Oude Pekela en is actief in de branche Loodgieters- en fitterswerk; installatie van sanitair.
Het adres van deze woning is Burgemeester Snaterlaan 8 te Oude Pekela. Het pand heeft een oppervlakte van 167m² en een perceeloppervlakte van 435m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 208.000.
Verkeersbesluit - Verkeersbesluit Burgemeester Snaterlaan 20
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oude Pekela
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG