Postcode 9688RL betreft de straat Ds.B.J.Aderstraat in Oldambt, Drieborg-Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9688RL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9688RL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Ds.B.J.Aderstraat 20 te Drieborg. Het pand heeft een oppervlakte van 88m² en een perceeloppervlakte van 290m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 149.900.
Het adres van deze woning uit 1968 is Ds.B.J.Aderstraat 6 te Drieborg. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en een perceeloppervlakte van 555m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 185.000.
Gemeente Oldambt, verleende omgevingsvergunning, kappen dennenboom, Ds. B.J. Aderstraat 6, 9688 R...
Gemeente Oldambt, ingediende aanvraag omgevingsvergunning, kappen den, Ds. B.J. Aderstraat 6, 968...
Beschikte aanvraag omgevingsvergunning, Ds. B.J. Aderstraat 8 Drieborg
Ontvangen sloopmelding, Ds. B.J. Aderstraat 8 Drieborg
Ingediende aanvraag omgevingsvergunning, Ds. B.J. Aderstraat 8 Drieborg
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Drieborg-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG