Postcode 9724LL betreft de straat Jan Goeverneurstraat in Groningen, Oosterpoort. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9724LL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9724LL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma D&T Creations is gevestigd op Jan Goeverneurstraat 16 te Groningen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1899 is Jan Goeverneurstraat 16a te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
De onderneming Hotel Groningen is gevestigd op Jan Goeverneurstraat 10 te Groningen en is actief in de branche Hotels (geen hotel-restaurants), pensions en conferentie-oorden.
Sloopmelding: Jan Goeverneurstraat 8a en 8b, 9724 LL Groningen – slopen interieur ten behoeve ver...
Verleende woningvormingsvergunning: Jan Goeveneurstraat 8a, het omzetten van drie onzelfstandige ...
Verleende omgevingsvergunning: Jan Goeverneurstraat 8a, 9724 LL Groningen – verbouwen pand ten be...
Aanvraag omgevingsvergunning: Jan Goeverneurstraat 8a, 9724 LL Groningen – verbouwen pand ten beh...
De onderneming Boersma Personal Training is gevestigd op Jan Goeverneurstraat 16 te Groningen en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 1910 is Jan Goeverneurstraat 16 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 165.000.
Het adres van deze woning uit 1899 is Jan Goeverneurstraat 18 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 45m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 139.000.
Het adres van deze woning is Jan Goeverneurstraat 18a te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
De onderneming uitgedrukt is gevestigd op Jan Goeverneurstraat 2 te GRONINGEN en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Jellesma Vermogensbeheer Groningen B.V. is gevestigd op Jan Goeverneurstraat 20a te GRONINGEN en is actief in de branche Vermogensbeheer.
De onderneming Secretariaat Tekst & Vormgeving is gevestigd op Jan Goeverneurstraat 16a te Groningen en is actief in de branche Reclamebureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oosterpoort
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG